PUSHER KONVEYÖRLERİ

Pusher konveyörleri, oluklu mukavva hatlarında oluşturulan yığın bloklarının sorunsuz olarak tahliye edilmesini sağlar.
Bu amaçla tasarlanan yapısı sayesinde blokların ilgili alanlara hızlı ve muntazam bir şekilde sevki gerçekleştirilmektedir.

AKTARMA KONVEYÖRLERİ

Aktarma konveyörleri baçlığı altında toplanan Döner tablalı konveyörler, Zincirli-Bantlı Transfer Konveyörleri ve shuttle konveyörleri ile blokların fabrika içerisindeki hatlar arasında aktarımını sağlamaktadır.
Bu konveyörler sayesinde bloklar hatların uzak noktalarına hızlı ve düzgün bir şekilde ulaştırılmaktadır.

BİRİKTİRME KONVEYÖRLERİ

Hatlar arasında dolaşan blokların fazla yer kaplamadan biriktirilmesini sağlarken düşük bakım maliyetleri ve kolay servis imkanı ile önemli ölçüde avantaj sağlamaktadır.

OTOMASYON

Endüstri 4.0 ile özelleştirilmiş esnek seri üretim teknolojileri sayesinde, üretim hatlarınızın otomasyonlarını ileri seviyelere taşıyoruz. Otomasyon sistemlerimiz, diğer sistemlerle ve makinelerle entegre olabilen, müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerine uygyn olarak belirlenen senaryolara göre yazılan programlar ile kararlı bir şekilde çalışmaktadır.
Üretiminizi her anlamada daha ileri taşımak için otomasyon sistemlerimizi yazılım ve donanım olarak modern , efektif ve kalite kriterlerini esas alarak kuruyoruz.